Stárneme

30. june 2012 at 21:13 | Vílka :) |  Zamyšleníčko
Jak zjistíte že maminkovatíte?

Místo toho, abyste přemýšleli o tom, kam půjdete o víkendu pařit, přemýšlíte, co uvaříte k večeři..

Fuuu :D

Dneska jsem jela domů, od Michala a tak mě napadlo cestou, že během posledního roku jsem se naučila přemýšlet úplně jinak, než kdy předtím. No, někdy to asi není úplně na škodu..

Nejhorší je, že vždycky rozepíšu nějaký článek, s celkem fajn myšlenkou, a pak napíšu tři věty a zjistím: Hej vždyť vlastně vůbec nevím, o čem chci psát.. Hm, a tak je to i teď. Otevřela jsem si okno, napsala jsem větu, kterou jsem měla na mysli a dál? Nevím..

Přijde mi že jsem se hrozně změnila za ten rok. A nemyslím si že ke špatnému, myslím, že mi odpoutání se od střední vážně prospělo. Dřív se mi stýskalo, a většinou mi chybí ten pocit, že tam máte lidi kteří vás mají rádi, ale tak co. Na vejšku chodím 3x v týdnu a lidi, co mě mají rádi jsou jinde.
Změnila jsem naprosto svůj hodební vkus. Neříkám, že si teď ráda neposlechnu nějakou tu novinku ala´ Párty hárd a když jednou za měsíc slyším Pitbulla s JLo tak mi to vůbec nevadí. Ale mnohem častěji si stahuju celá CDčka, a teď mám zas ráda Flororence and the Machine. Ta zpěvačka, je prostě úžasná.

Další věc, že jsem přestala utrácet za blbiny. Jo vím, že když není za co tak se neutrácí, ale dřív jsem si kupovala pořád něco. Teď kupuju hlavně jídlo :D .. A když si nakonec něco koupím, mám z toho alespoň mnohem větší radost. Třeba dneska jsem sehnala plavky za 300 a jsem nejvíc šťastná a nejraději bych nechodila v ničem jinym, než v těch plavkách :D ..

Hlavně teď bych hrozně ráda něco našetřila na dovolenou, tak to je takový můj cíl v budoucnu. Teda pokud i můj milý našetří, abych měla s kým jet :D :D ale celkem bych jela k moři. Minulé léto jsme nebyli a celkem mi to chybí :) zrovna dneska hráli BEP - I Gotta Feeling, což je věc stará asi tři roky? A připomnělo mi to Mallorku a taky to, jak jsem vždycky měl anějakou takovou pecku spojenou s určitou dovolenou.

Taky to tak máte? Třeba dva roky zpět to mám víc písniček ale když začnou hrát, vzpomenu si okamžitě na Anglii (Rihanna - Love the way ..., nebo papala amerikáno :D nejhorší písnička .. :D a Malta s Bruno Mársem ♥)

napište mi něco do komentářů, ať si mám co počíst. Manžel odjel na tejden pryč tak nemám co dělat .. :D akorát zítra opalovačka, ale prý má pršet, tak ji možná přesuneme na pondělí, kdyby náhodou :) a pak asi pujdu do práce už, protože nevím no .. :)


Dneska večer, mám domácí koncert :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dee Dee | Web | 2. july 2012 at 20:33 | React

Mně taky přijde, že jsem se změnila během posledního roku. Uplně cítím, že jsem taková jiná i styl hudby a všeho.
Florence and the Machine zbožňuju, CD jsem si taky nedávno stáhla a pořád ho musím poslouchat, ty písničky sou hrozně uklidňující.

2 báři báři | Web | 4. july 2012 at 9:51 | React

Tak to se mění určitě každý, jen je to u někoho vidět víc a u někoho míň. Já zase asi maminkovatím, nebo spíš stárnu, že když jdu na akci, nemám pomalu s kým jít - jedna kámoška jde po lécích spát, druhá je s přítelem, třetí radši nenapíše, jestli jde. :D A pak mi tam můžou říkat "mami" :D a večeře zvládám i s akcí, to je pohoda. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama