June 2012

Stárneme

30. june 2012 at 21:13 | Vílka :) |  Zamyšleníčko
Jak zjistíte že maminkovatíte?

Místo toho, abyste přemýšleli o tom, kam půjdete o víkendu pařit, přemýšlíte, co uvaříte k večeři..

Fuuu :D

Dneska jsem jela domů, od Michala a tak mě napadlo cestou, že během posledního roku jsem se naučila přemýšlet úplně jinak, než kdy předtím. No, někdy to asi není úplně na škodu..

Nejhorší je, že vždycky rozepíšu nějaký článek, s celkem fajn myšlenkou, a pak napíšu tři věty a zjistím: Hej vždyť vlastně vůbec nevím, o čem chci psát.. Hm, a tak je to i teď. Otevřela jsem si okno, napsala jsem větu, kterou jsem měla na mysli a dál? Nevím..

Přijde mi že jsem se hrozně změnila za ten rok. A nemyslím si že ke špatnému, myslím, že mi odpoutání se od střední vážně prospělo. Dřív se mi stýskalo, a většinou mi chybí ten pocit, že tam máte lidi kteří vás mají rádi, ale tak co. Na vejšku chodím 3x v týdnu a lidi, co mě mají rádi jsou jinde.
Změnila jsem naprosto svůj hodební vkus. Neříkám, že si teď ráda neposlechnu nějakou tu novinku ala´ Párty hárd a když jednou za měsíc slyším Pitbulla s JLo tak mi to vůbec nevadí. Ale mnohem častěji si stahuju celá CDčka, a teď mám zas ráda Flororence and the Machine. Ta zpěvačka, je prostě úžasná.

Další věc, že jsem přestala utrácet za blbiny. Jo vím, že když není za co tak se neutrácí, ale dřív jsem si kupovala pořád něco. Teď kupuju hlavně jídlo :D .. A když si nakonec něco koupím, mám z toho alespoň mnohem větší radost. Třeba dneska jsem sehnala plavky za 300 a jsem nejvíc šťastná a nejraději bych nechodila v ničem jinym, než v těch plavkách :D ..

Hlavně teď bych hrozně ráda něco našetřila na dovolenou, tak to je takový můj cíl v budoucnu. Teda pokud i můj milý našetří, abych měla s kým jet :D :D ale celkem bych jela k moři. Minulé léto jsme nebyli a celkem mi to chybí :) zrovna dneska hráli BEP - I Gotta Feeling, což je věc stará asi tři roky? A připomnělo mi to Mallorku a taky to, jak jsem vždycky měl anějakou takovou pecku spojenou s určitou dovolenou.

Taky to tak máte? Třeba dva roky zpět to mám víc písniček ale když začnou hrát, vzpomenu si okamžitě na Anglii (Rihanna - Love the way ..., nebo papala amerikáno :D nejhorší písnička .. :D a Malta s Bruno Mársem ♥)

napište mi něco do komentářů, ať si mám co počíst. Manžel odjel na tejden pryč tak nemám co dělat .. :D akorát zítra opalovačka, ale prý má pršet, tak ji možná přesuneme na pondělí, kdyby náhodou :) a pak asi pujdu do práce už, protože nevím no .. :)


Dneska večer, mám domácí koncert :)

Holiday!

25. june 2012 at 12:29 | Vílka :) |  Zamyšleníčko
Ahoj všem!

Už ve čtvrtek touhle dobou budu mít za sebou poslední zkoušku a budu jen lítat po škole, abych sehnala všechny zápočty, který potřebuju zapsat a ještě je nemám! Hurá! Zdálo se mi, že jsem ten test už psala, a napsala ho na jedničku, kéž by tomu bylo tak i doopravdy! Ale dvojka i trojka taky dobrý, hlavně že to budu mít :) (měla bych se jít učit, abych toho dosáhla!!)

Stále ještě ale čekám na výsledky ze seminární práce, která se do toho také započítává. Ostatní spolužáci už jí dávno vědí, jen já zase mám nějakej problém! Poslední dobou mi začíná vadit, že všichni chtějí mít všechno v čas, přesně ... ale když mají oni něco udělat, tak to je pohodičká. Ona počká. Znáte to, že ..

Co plánujete na prázdniny? Já jsem si sehnala brigádu, která by mohla pokračovat i potom ve školním roce. Vychází mi hrozně moc vstříc, takže super. Je to opravdu jen brigáda, takže žádnou mega sumu si tam nevydělám, ale myslím si, že lepší něco, než nic. Snad mi to půjde :)

Já jdu zpět do učení, mučení :( ať už to mám za sebou .. A vy kteří máte po maturitě, užívejte si, kdo máte před maturitou si taky užívejte, protože už máte v podstatě prázdniny... A zbytek co je na vejšce a ještě se také morduje, těm držím palce :)

Konečně jsem jednou našla tyhle mini Marshmelovy :D ale nebyly moc dobrý..

On - off

23. june 2012 at 10:30 | Vílka :)
Před par dny jsem zapnuli počítač s jediným cilem. Napsat článek a vložit sem nejake fotky, protože jsem se rozhodla že začnu fotit, kdyz mám ten foťák :D .. Bohužel blog.cz vůbec nereagoval na mě snahy dostat se dovnitř systému. Tak jsem počítač zase vypnula a vyprdla se na to :)

Zdravim vsechny :)
Jak se mate? Já jsem zde opět jen přes tablet. Takze fotky nečekejte ale pokusím se sem nejake hodit treba zitra nebo tak..
Vcera jsme byli na festivalu, ktery probíhá včera a dnes v Praze a teda, že by mi bylo dneska nějak uplne mega ok to se říct neda .. Prej tam jdeme jeste dneska jednou coz asi.. Tam zkolabuju :D a jeste jsem od taty dostala možnost jit dneska na Petřín kde probíhá akce od časopisu Food a my bychom měli piknikovy koš s jídlem .. Pouze za zálohu za koš :) coz je škoda nevyužít :) ale chci se vidět .. Navíc se musíme všichni ucit, coz ale kdyz vidím svůj stav dneska asi stejne nebude možný ..

No nic, doufám že se mate lip :) :D teda myslím fyzicky :D
Snad se uz příště přihlásím přes ten počítač abych sem dala ty fotky :)

Papa K.

Study time

15. june 2012 at 10:19 | Vílka :) |  Autorka
Tak jsem se dozvěděla, že jsem pry hovno bloggerka :D ... Od koho jiného, nez od svého přítele.
*
Jo, vím že to flakam, ale ono kdyz mate narozeniny a hned potom se učíte cely dvacátý stoleti dejin tak to chvilku trva a je logicke, že se vám nic jiného dělat nechce. Hlavne mě, dve zkoušky mě v záři uz čekají že zimního semestru a nerada bych k nim prodávala další :) kazdopadne ale včerejší zkouška dopadla uplne nejlépe jak mohla .. Teda mohla dopadnout za 1 a ne za 2 ale to uz mi teda ani trochu nevadi :)
*
Jestli uvažujete kam na vejšku, tak jdete na Karlovu univerzitu na Fildu - učí tam pan jmenem Kovář. Učí dějiny a učí je nejlíp na světe :) hrozne mě mrzi že uz ho nebudeme mít :( ty jeho výklady byla vážne perfektni !!!! Já teda nechodím na Fildu (kdyby nekdo nevěděl) ale na Mup a tam teda rozhodne nechodte ;)
*
Pokusím se v průběhu následujících dni jeste ses modlit nejaky článek :) tenhle za moc nestojí a jeste jsem na ipadu takze se mi nejspíš ani nebudou ukazovat entery. Takze tam, kde jsou hvězdičky tam měl být enter :)
*
Mejte see :*

OMG Mc´Donald I Love You!

6. june 2012 at 0:01 | Vílka :) |  Zamyšleníčko
Schválně vybírám rubriku zamyšlení...

Eliška mi psala, že jde koukat na Moje nadváha, neboli Super Size Me a musím říct, že je to vážně hnusný! Mc´nejím už nějakou dobu, od chvíle, kdy jsem si tak nějak našla co obsahuje ... ale tohle?

Vážně, všichni, kdo jedí Fast Fody, by se měli zamyslet sami nad sebou. Jestli je jim přednější drahé, přesmažené, "dobré" jídlo, nebo jejich zdraví..

Pokud chcete, stáhněte si dokument tady - Surer Size Me ... Protože to je vážně něco..
Nemám snad ani slova, která by vyjádřila to, co se mi teď honí v hlavě..