What if ..

2. may 2012 at 18:05 | Vílka :) |  Zamyšleníčko
Ahojte,

čekáte povídku asi že? :) Není :D .. Nestíhám, mám spoustu seminárek (dobře dvě) a k tomu musím udělat rozhovor do školy... Ale to není sranda, prostě a ještě ke všemu když se k tomu nemůžete dokopat.. Znáte to :)

Předem chci napsat, že jestli chodí na můj blog nějaký letošní maturant, tak mu držím moc palce. Můj brácha letos maturuje takže jsem celkem v dění.. Nechápu, že už je to rok, co nejsem na střední. Chybí mi to. Chybí mi ti lidé, ta parta, kterou na vejšce nemám ani náhodou ..

Chtěla jsem se zeptat, jak vnímáte prosinech 2012.. Prostě Michal mě k tomu zase navedl.. A tak se celkem bojím, že se vážně něco stane. Nevím, jestli přímo konec světa, ale prostě něco... A tak jsem přemýšlela. Nikdy jsem v ničem nebyla úplně nejlepší. Dobrá možná, ale nejlepší?
A jediný bod, ke kterému se upínám, že jednou budu ta nejlepší máma na světě. Jistě, pro ty děti budu ta nejhorší (:D) ale víte jak to myslím... Lepší než moje máma a tak...
Jenže to je až do budoucnosti a víte, co když se vážně něco stane?

Co vy na to? Co když...?

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dee Dee | 3. may 2012 at 17:00 | React

Tím jak jsou ted maturity na mě uplně dolíhá že příští rok už to budu já kdo se bude nervit..
Jinak ten prosinec 2012..nevím, ale podle mě se něco stane, vždyt to všichni vidíme, nebude to přímo konec světa, to je podle mě přehnaný, ale když vidíš, co se děje tady v týhle republice, jak už si poslanci bezostyšně dělaj co chtěj, neberou ohledy na obyčejný lidi.. čekám každou chvílí nějakou melu.. je to prostě hrozný, svět je už bohužel dost zkaženej..:(

2 báři báři | Web | 7. may 2012 at 10:21 | React

Taky mi hrozně chybí střední. Ale neskutečně. Na té vysoké to už není ono. Je tam moc lidí a nedokážu si mezi nimi najít tu správnou partu, kterou jsem měla na střední. Nejradši bych zase maturovala. Fakt,.. :D A že se něco stane v prosinci? Svět je tak v prdeli, že se to určitě stane dřív. Samé krize, stávky a kdesi cosi, už mi z toho jde hlava kolem. Snažím se prostě žít a nevnímat to, ale moc to nejde, když se to dotýká všech. Ach bože, chtěla bych být zase malá a vůbec nemít takové starosti.. :)

3 LoveShy LoveShy | Web | 21. may 2012 at 12:45 | React

Ani nechci myslet na to, co bude za několik let.. teď jsem ještě v klidu, konec třeťáku. Netěším se na to, co bude. A prosinec 2012? Já i doufám, že se něco stane, tenhle svět už je moc dlouho stejnej :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama