Barva na vlasy a BB

21. may 2012 at 21:33 | Vílka :) |  Recenze
Dobrý večer,
mám hroznou chuť něco napsat, ale není co a jediné téma co mě napadá je taková "něco jako recenze" v podobě mého deníčku. Dokonce jsem si založila rubriku :D nevím zda do ní budu přispívat nějak často, ale občas se mi dostane něco do ruky a já si říkám: Sakra tohle chci ukázat i ostatním! Rozhodně ze mě nebude žádná Mia, nebo Lili .. to ne, ale tak víte co.. vlastní pohled :)

Předevčírem jsem si totiž obarvila vlasy na tmavě hnědou barvou L´OREAL Preference (tmavě hnědá). Vzhledem k tomu, že jsem lehce alergická na pigmenty v tmavých barvách jsem neřešila, že mě barva svědí, to je tak vždycky. Ale po druhém umytí to většinou zmizí. Po této barvě mě ale hlava svěděla neuvěřitelně moc. Možná že podobnou reakci jsem začila u nějaké černé barvy před dvěma roky, ale moc si to nepamatuji.
Hlavně, včera to bylo celkem v pořádku, možná že se to taky zhoršilo tím, že jsem seděla na sluníčku, nevím. Každopádně večer jsem si z toho věžného škrábání zanesla kousek barvy nejspíš i do oka a už to jelo. Oko slzelo celou noc, a bylo vážně umění udržet se a nemnout ho každou vteřinu.
Ráno jsem se probudila v šest hodin a šla jsem si prostě umejt vlasy studenou vodou. Abych vymyla zbytek barvy, která mi zůstala na pokožce hlavy a abych trochu uklidnila to svědění, protože jediný co mi na to pomáhá je něco studenýho :D
Teď mám všude, kde jsem barvu měla zarudlou kůži, dokonce mi přijde že trochu puchýřky, ale jakoby ty nejsou vidět, jen je ta kůže zvrásněná. Mám prášky na alergii, B-vitamin, nějakou mastičku, kapičky do očí... Takže mě ta barva vlastně v podstatě vyšla asi tak na 400,- :D
Na druhou stranu ale musím říct že barva je fakt pěkná. Ale za tohle mi vážně nestojí. :D

NEKUPOVAT!!!! :DD

Jo a taky koukám na to, jak všude chválí BB krém od Garnier.
Tak abyste věděli, nechala jsem se unést a koupila jsem si ho taky!
Použila jsem ho všehovšudy 3x a vždycky mi po něm vrátilo akné. Tak nevím. Taky bych ho svojí nejlepší kamarádce nedoporučila :D ..

A asi si začnu dělat testy na alergii. Jenže víte co? Ta barva mi třeba při barvení kápla na nohu, a než jsem se dostala k tomu abych jí umyla, uběhla taky tak ta půlhodinka. No a tam to bylo v pořádku. Takže nevím, jestli se tomu dá věřit. Mám asi vážně strašně moc citlivou kůži :)

A vyhrála jsem řasenku od Clinique. A tak jsem se na ní těšila, až jí vyzkouším, že mi z toho začalo slzet to oko :D ..

No mějte se :)
Nevím, jestli se sem tenhle článek hodí, asi si ho moc lidí nepřečte, ale i tak. Alespoň budu vědět, že tu barvu nepoužijou lidi, co mám ráda, protože ti sem chodí :D a teda taky chodí na můj facebook, ale to je fuk :)

Papa :-*
Jdu upéct perník pro bráchu, aby mohl donést k maturitě a u toho se učit Politologii, kterou už ani nevnímám. Hlavně bych si šla mnohem raději lehnout s tou hlavou :) a taky Němčina. Blé :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 LoveShy LoveShy | Web | 22. may 2012 at 13:13 | React

:D chudáku, tys to zase zchytala. Ale je fakt, že já taky pořád na něco reaguju :D. Barvy takhle z drogerie si nekupuju a nikdy jsem si nekupovala, vlastně si vlasy nebarvím, jen dávám přelivy.. všechno je to chemie, ale přeci jen menší. A to se pak nesmíš divit, že taková barva z krámu za pár desítek korun ti udělá tohle, když jsi citlivější, příště jdi raději do něčeho ověřenějšího nebo taky přijdeš vo oko třeba :D. A BB krém a podobný tónovací krémy nemusím, měla jsem od Nivei, kterej přestali výrábět a vypadalo to, jako když na obličeji nic nemám, takže vyhozená stovka. Jen to hezky voní a leskne se to, ale to je asi pro slečny s perfektní pletí. Tak bacha na sebe, ať se zas "nezraníš" :D

2 Lovely.Soul Lovely.Soul | 22. may 2012 at 19:43 | React

Ty jo, chudáku :(
Jinak, než se zase vrhneš do boje s tmavými barvami :D udělej si test citlivosti buď v loketní jamce nebo za uchem :) tam je pokožka nejcitlivější.
A BB cream :D ani mi o něm nemluv, zbytečný dvě stovky, vůbec nekryje. Jediný plus na tý koupi bylo, že jsem k BB creamu dostala krásnej budík v nude barvě :D

3 small-diary small-diary | 22. may 2012 at 20:28 | React

Hm já nedostala nic :( :D takze akorát jen vyhozený peníze :D
Jinak oběma - na barvy uz si dam pozor :D a dam si příště světlejší s méně pigmentem :)

4 D. D. | Email | Web | 25. may 2012 at 20:56 | React

Každý má holt jiný tělo, co jednomu pomáhá, druhému škodí...

5 Aailyyn Aailyyn | Web | 27. may 2012 at 23:14 | React

Nesmyla sis tu barvu při oplachování špatně? Mě někdy svědí hlava taky, většinou to zmizí po umytí, takže to přičítám právě tomuhle. Ale barvy od L'Oreal já nerada. Měla jsem dvě, obě se hrozně vymývaly.
BB udělá takový lesklý svěží vzhled někomu, kdo má bezchybnou pleť. Myslím, že jinak je to drahý barevný krém, co moc nekryje.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama