May 2012

Mistr světa amoleta

30. may 2012 at 16:27 | Vílka :) |  Autorka
Yes, mám 4 zkoušky ze 6 hotové! Oba zápošty.. Ještě ty DVOJE dějiny a bude to fuu :)
Musím se někde pochlubit, mám radost, i když před sebou vidím ty dvoje dějiny a to mi nedává moc času se radovat. Chtěla jsem si koupit něco hezkého za odměnu, ale nechci utrácet tak týjo asi nic :( :D ..

Jela bych do Brightonu... A na Maltu!
A někam do Itálie, na pizzu!Stay strong

26. may 2012 at 16:51 | Vílka :) |  Zamyšleníčko
Hey aliens!

Dneska nemám uplně jeden z nejlepších dnů. Víte, takový ty chvíle, kdy byste si chtěli někam zalézt s nějakejma pomalejma písničkama a nebo s nějakým smutným filmem a prostě tam bejt a koukat a jen tak přemýšlet.

Možná že to udělám, až dodělám tu hromadu věcí do školy. Začala jsem si přepisovat do sešitu minulé časy v angličtině. Mám první dva a zatím to chápu. Tak buď to konečně poprvé v životě pochopím, nebo asi rezignuju. Ale mám doma matematiku mojí spolužačky ze střední a hrozně se mi líbí, že i matiku si píše v angličtině (jakože definice). Nemyslím to nijak, jsem zastánce českého jazyka ve všech směrech, ale líbí se mi to jako studijní pomůcka :) ..

Dneska jsem náhdou narazila, přes jeden blog, kter sleduji, ale zároveň si myslím, že majitelky jsou naprosto vypatlané (jasně že nejsou, ale nevím no.. Jsem plná předsudků asi...) Ale to jsem se dostala jinam. Každopádně ten blog dneska u mě osobně hrozně stoupl v ceně, protože jsem tam narazila na toto:


A hrozně mě to dostalo. Chtělo se mi brečet, jak tam za ní přijde ta slečna a řekne jí, že jí inspirovala k tomu, aby šla na její koncert bez paruky. A Demi říká, že ona si myslí že inspirovala ji a nejen ji, ale celý svůj fanouškový svět. Ale ta slečna hrozně moc inspirovala ji.
Občas když tam mluvěj ty slečny tak si říkáte: Oni mluví o problémech.. Pane bože takový mladí lidé. Vždyť mají všechno před sebou. A místo toho se utápějí v depresích, a trpí různými poruchami příjmu potravy. A vlastně jsem přemýšlela, jestli ti fanoušci nežačali proto, že to viděli u ní, nebo je vážně možné, aby deset lidí, které vyberou k rozhovoru mělo tu stejnou nemoc jako Demi?
Najednou ale zase vidíte, že všichni jsme jen lidi. Všichni jsme jednou nahoře a jednou dole. A to že má někdo peníze a je slavný mu třeba vůbec nemusí pomoct v tom, aby byl zdravý..


Každopádně je to podle mě skvělý.. : )
Koukněte se a kdyby ste měli nějaký návrh na film, napište mi ho do komenářů :)
Děkuji

Barva na vlasy a BB

21. may 2012 at 21:33 | Vílka :) |  Recenze
Dobrý večer,
mám hroznou chuť něco napsat, ale není co a jediné téma co mě napadá je taková "něco jako recenze" v podobě mého deníčku. Dokonce jsem si založila rubriku :D nevím zda do ní budu přispívat nějak často, ale občas se mi dostane něco do ruky a já si říkám: Sakra tohle chci ukázat i ostatním! Rozhodně ze mě nebude žádná Mia, nebo Lili .. to ne, ale tak víte co.. vlastní pohled :)

Předevčírem jsem si totiž obarvila vlasy na tmavě hnědou barvou L´OREAL Preference (tmavě hnědá). Vzhledem k tomu, že jsem lehce alergická na pigmenty v tmavých barvách jsem neřešila, že mě barva svědí, to je tak vždycky. Ale po druhém umytí to většinou zmizí. Po této barvě mě ale hlava svěděla neuvěřitelně moc. Možná že podobnou reakci jsem začila u nějaké černé barvy před dvěma roky, ale moc si to nepamatuji.
Hlavně, včera to bylo celkem v pořádku, možná že se to taky zhoršilo tím, že jsem seděla na sluníčku, nevím. Každopádně večer jsem si z toho věžného škrábání zanesla kousek barvy nejspíš i do oka a už to jelo. Oko slzelo celou noc, a bylo vážně umění udržet se a nemnout ho každou vteřinu.
Ráno jsem se probudila v šest hodin a šla jsem si prostě umejt vlasy studenou vodou. Abych vymyla zbytek barvy, která mi zůstala na pokožce hlavy a abych trochu uklidnila to svědění, protože jediný co mi na to pomáhá je něco studenýho :D
Teď mám všude, kde jsem barvu měla zarudlou kůži, dokonce mi přijde že trochu puchýřky, ale jakoby ty nejsou vidět, jen je ta kůže zvrásněná. Mám prášky na alergii, B-vitamin, nějakou mastičku, kapičky do očí... Takže mě ta barva vlastně v podstatě vyšla asi tak na 400,- :D
Na druhou stranu ale musím říct že barva je fakt pěkná. Ale za tohle mi vážně nestojí. :D

NEKUPOVAT!!!! :DD

Jo a taky koukám na to, jak všude chválí BB krém od Garnier.
Tak abyste věděli, nechala jsem se unést a koupila jsem si ho taky!
Použila jsem ho všehovšudy 3x a vždycky mi po něm vrátilo akné. Tak nevím. Taky bych ho svojí nejlepší kamarádce nedoporučila :D ..

A asi si začnu dělat testy na alergii. Jenže víte co? Ta barva mi třeba při barvení kápla na nohu, a než jsem se dostala k tomu abych jí umyla, uběhla taky tak ta půlhodinka. No a tam to bylo v pořádku. Takže nevím, jestli se tomu dá věřit. Mám asi vážně strašně moc citlivou kůži :)

A vyhrála jsem řasenku od Clinique. A tak jsem se na ní těšila, až jí vyzkouším, že mi z toho začalo slzet to oko :D ..

No mějte se :)
Nevím, jestli se sem tenhle článek hodí, asi si ho moc lidí nepřečte, ale i tak. Alespoň budu vědět, že tu barvu nepoužijou lidi, co mám ráda, protože ti sem chodí :D a teda taky chodí na můj facebook, ale to je fuk :)

Papa :-*
Jdu upéct perník pro bráchu, aby mohl donést k maturitě a u toho se učit Politologii, kterou už ani nevnímám. Hlavně bych si šla mnohem raději lehnout s tou hlavou :) a taky Němčina. Blé :)

Hooverphonic

20. may 2012 at 22:39 | Vílka :) |  Hudba
Zravím,

hlásím se jen s kratičkým postem, ale musím se podělit. Asi před 14ti dny jsme s přítelem navštívili Hooverphonic v Lucerně. Moc jsem si to neužila, protože mě ten den šíleně bolely uši. Takže hlasitá hudba nebyla zrovna to pravý medový.

No, ale teď jsem se dostala k tomu, abych si stáhla CD, ke kterému bylo turné. Mají novou zpěvačku, kterou naprosto zbožňuju. Ještě jsem neslyšela tak zajímavý hlas, jako má ona. Navíc její pohyby, se šarmem Belgičanky, dokonalost.
A to CD... Zapomeňte na všechny Nicky Minai, Rihanny, Pitbully a podobný sr..*. Pardon každý má jiný vkus ale.. No, přečtěte si TOHLE. MYSLÍM, ŽE POKUD MÁTE TROCHU ROZUMU TAK S TÍM BUDETE SOUHLASIT :)

CD od Hooverphonic - Hooverphonic With Orchestra (2012) je jedno z nejmilejších CD, jaké jsem za poslední dobu slyšela. Není jediná písnička. která by se mi nelíbila. Ano, mám oblíbenější, a takový ten zbytek, ale.. Pokud si chcete poslechnout něco kvalitního a ne jen: Jel jsem od pana Tři-oh-pět (Děda Země)
K panu světa (po celém světě)
A teď - jsme mezinárodní, tak mezinárodní
Mezinárodní, tak mezinárodn /Pitbull//

Tak si stáhněte toto CD :)

Tuhle písničku jsem si zamilovala ♥ a s orchestrem zní asi tak 10000x lépe. Jenže není na youtube, nebo prostě neumím hledat :D

P.S.: Pokud znáte a líbí se vám Hurts, tak se vám budou líbit zaručeně. Je to podobný styl, akorát se zpěvačkou.

Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže.

18. may 2012 at 22:44 | Vílka :) |  Víliin maličký deníček
Dobrý večer (spíš noc),

jak se máte? Já celkem BLBĚ :D učím se na němčinu tak, jak jsem se nikdy neučila a to množství slovíček, která ještě nemám ANI NAPSANÁ natož NAUČENÁ .. z těch je mi vážně zle!

K učení ♥ Na plný pecky!
(Hooverphonic - with orchestra)

Ve středu jsem měla se spolužačkou prezentaci rozhovoru, který jsme dělali s Jakubem Holušou, který jsme dělali někdy před týdnem (odpustím vám, když to jméno nebudete znát - je to atlet pocházející z Opavy). Jooo a teď zaběhl osobní rekord, a pojede do Londýna na Olympiádu! Mám vše z první ruky, jelikož moje spolužačka s ním (možná tak trochu) randí. Asi. Byli venku prostě.
Doufám, že tento článek nenajde bulvár .. :D
Ale tak nějak se otočilo štěstí ke mě, a s tou slečnou jsme se začaly hodně bavit. Je taky z Opavy. A tak mám ve třídě konečně nějakou tu spřízněnou duši. Dokonce mě pozvala do Opavy o prázdninách, což mě strašně potěšilo. Nevím, jestli bude čas a tak, ale víte co. Prostě mě to potěšilo! :)

A dneska jsem byla ve Slaném za Žabkou. Kdo to ještě neví, zlomila si šikulka nožku.. :) A tak jsem se rozhodla, že jí zkrátím chvilku. Nejdřív jsem si říkala až po zkoužkách, ale co. Jeden den mě nezabije, navíc jsem se něco málo naučila v autobuse. (An, ans, in, ... ehm :D hinter, unter, vor, zwischen... dál nevím :D). Prošly jsme se na poštu, kde měla balíček od Markétky, a do Billy pro čokoládu :D ale hlavně jsme pořád povídaly! Aby ne, když jsme se viděly naposledy před půl rokem!
Vzala jsem si foťák, a mám jen jednu fotku! Jsem hrozná, ale prostě jsme spíš povídaly, než abychom se věnovaly fotografování! Škoda že nemám nějakou uměleckou sádrovou :D ...

Viktor :)


Peklo je tu..

13. may 2012 at 21:53 | Vílka :) |  Víliin maličký deníček
Už jste někdy nypasli za den 8 stránek odborného textu? (V podstatě jen opisování, ale stejně.) Jsem death jako metal. :D haha, musím se zasmát. Ještě musím napsat závěr, nějak to pročíst, jestli nemám chyby a tradá, odevzdávám. Doufám, že to nebude špatně, protože tím nechci trávit ani minutu navíc.
Sociální percepce. Pch.

Napadlo mě, že bych si dala předsevzetí, že bych psala krátké postřehy dne, třeba ob den. Třeba jen dvě věty. Protože jinak se nedokopu k psaní. Myslím psaní článků :D .. Ale to bych si na sebe ušila bič takže to neudělám, ale pokusím se.. Nemám tak zajímavé dny, jako jsem mívala dřív. Nechápu to. Nechápu, o čem jsem psala sakra? :D

Viděli ste poslední díl Upířích deníků? Pěkně mě naštvali, jen co je pravda! Fakt je to čím dál tím větší hovadina :)

No, nechám si něco na příští článek.. jdu najít obrázek.. vlastně jeden mám, ale musíte počkat. (Což je vám vlastně jedno, protože nemůžete vědět, kdy zveřejním :D chňa, chňa)
Nechci zkouškovééé, už za 14 dní! :(


Nechám si narůst vlasy, abych mohla nosit toto ♥

What if ..

2. may 2012 at 18:05 | Vílka :) |  Zamyšleníčko
Ahojte,

čekáte povídku asi že? :) Není :D .. Nestíhám, mám spoustu seminárek (dobře dvě) a k tomu musím udělat rozhovor do školy... Ale to není sranda, prostě a ještě ke všemu když se k tomu nemůžete dokopat.. Znáte to :)

Předem chci napsat, že jestli chodí na můj blog nějaký letošní maturant, tak mu držím moc palce. Můj brácha letos maturuje takže jsem celkem v dění.. Nechápu, že už je to rok, co nejsem na střední. Chybí mi to. Chybí mi ti lidé, ta parta, kterou na vejšce nemám ani náhodou ..

Chtěla jsem se zeptat, jak vnímáte prosinech 2012.. Prostě Michal mě k tomu zase navedl.. A tak se celkem bojím, že se vážně něco stane. Nevím, jestli přímo konec světa, ale prostě něco... A tak jsem přemýšlela. Nikdy jsem v ničem nebyla úplně nejlepší. Dobrá možná, ale nejlepší?
A jediný bod, ke kterému se upínám, že jednou budu ta nejlepší máma na světě. Jistě, pro ty děti budu ta nejhorší (:D) ale víte jak to myslím... Lepší než moje máma a tak...
Jenže to je až do budoucnosti a víte, co když se vážně něco stane?

Co vy na to? Co když...?