Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

20. april 2012 at 21:58 | Vílka :) |  Víliin maličký deníček
Dobrý večer,

mám pocit, že čas utíká snad 10x rychleji než kdy dříve. Asi je to tím, že chodím do školy jen tři dny v týdnu, netuším, ale je to celkem nepříjemné zjištění.
Musím udělat nějaké seminárky, začala jsem zase cvičit a PROSTĚ TO NESTÍHÁM. Chtěla jsem začít psát povídky.. jsem na víkend doma tak snad to stihnu, i když zítra jdu na CODE:MODE, dnes jsem byla po nekonečně dlouhé době s Niky, a možná spolu pujdeme zítra i tančit, nebo na brusle. Mám její matiku v kabelce, takže se musíme vidět tak jako tak.

Byla to trochu nostalgie dneska. Bavily jsme se jako dřív a všecko. V poslední době jsem zjistila, že když se potřebuji někomu svěřit, vlastně tu nikdo není. Kromě Míši. Nějak si všichni našli své cesty, mezitím co já jsem (byla ale stále jsem) zamilovaná do Michala a věnuji mu proto nejvíc času. Vím, že jsem říkala, že to nebudu dělat a dělám to, ale je tady jiná věc. Když mi někdo napíše ať jdu ven, tak ráda jdu. Jenže mi nikdo nenapíše (Žabička, vím že to nevyšlo z mé strany :) a za to se omlouvám, ale chápeš doufám že tebe sem neřadím :)) .. No, a vím, že pokud někomu napíšu ať někam jde tak pujde, ale prostě se nechci už vnucovat. Proto mi dnešek přišel jako hrozně příjemný den. A jsem za něj fakt ráda :)

Jdu ještě napsat něco do školy. Kouknout se po brigádách, ať nesedím celé dny jako pecka doma a ať to má nějaký příjemný užitek, ale nějak nic nenacházím. V dnešní době mi přijde, že pokud nemáte známé, tak prostě brigádu neseženete. Nebo jsem prostě neschopná.

Mějte se, snad jsem vám moc nezhoršila náladu :) Já jí nemám špatnou, jen takovou přemýšlivou a víte co myslím asi.. Když přejdete do kolektivu lidí, kde nemáte nikoho, s kým byste si mohli popovídat, všechny "kamarádství" jsou podmíněny tím, že chodíte do hospody. To prostě nechci. Chybí mi, to co jsem měla v době střední školy.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ^^Brooke BrokenSmile<3 ^^Brooke BrokenSmile<3 | Web | 20. april 2012 at 22:09 | React

sympatický blog :))

2 Saline A. Saline A. | Email | Web | 20. april 2012 at 22:19 | React

Takže předně, víkend si užij. Užij si ho podle sebe, bav se, jděte tančit, dej si vínko, CODE:MODE si užij i za mě a bav se! (já se budu učit :D) Zasloužíš si to! A kdybys náhodou nebyla někde venku nebo tak, tak mi okamžitě napiš a uděláme si TH večer na ICQ a budeme se smát, až budeme brečet! ♥

Co se týče těch vztahů... Řeknu ti to takhle - trápila ses příliš dlouho kvůli lásce, než aby ses jí teď nevěnovala a neužívala si, že konečně máš svého prince. :) Natrápila ses dost, vím, že pro tebe Míša znamená hrozně moc a je to dobře, užívej si tyhle ještě víceméně bezstarostný léta s ním, každou volnou chvilku, protože jednou přijde doba, kdy prostě na to čas třeba nebude. A řeknu ti, mně přijde hrozně krásné, že on je prostě střed tvého vesmíru, znáš mojí romantickou duši, kdybych mohla, brečela bych nad vámi štěstím a dojetím ♥
Ale ohledně těch přátel... No, je to složité. Myslím, že to je hodně vnímáním té školy, že ty jsi prostě ta zodpovědná, zatímco ostatní na to kašlou, však oni nějak projdou a tihle lidé právě berou nás, zodpovědné kolikrát jako vyvrhele. A teď mi došlo, že nevím, proč o tom mluvím :DD Každopádně vyprdni se na ty, co o tvou společnost nestojí - najdou se ti, kteří o ni budou prosit. :) A neboj, chápu že ten odstaveček není mířený na mě, u nás je to celkově o něco složitější, protože i kdybychom se třeba viděly děsně moc rády (ÚPLNĚ ŠÍLENĚ!!), tak třeba nejsou finance nebo tak, s tím dojížděním je to zase něco jinýho, no. :)) Ale 3.5. si tě zamlouvám! :D

Ty jo, a nechceš za mě převzít to psaní článků? :D Mě to nebaaa :D

Hospoda je zlo, zrušila bych je! Taky nesnáším, když mi někdo napíše "Pojď do hospody" a když jim řeknu, že nejdu, tak jsou ještě uražení. Hospody přátelství akorát tak ničej.

Mám tě ráda, motýlku. ♥♥♥

3 Víla Víla | Web | 20. april 2012 at 22:27 | React

[2]: jůů ty jsi zlatíčko. Víš, co máš napsat aby mě to potěšilo, mám tě hrozně ráda :-) :-*
Psaní článků? Když za mě budeš přepisovat povídky tak klidně :D ..

No jo my dvě romantické duše. "Vždycky jsem chtěla být matkou.." a už mám na krajíčku :D

4 Ellí Ellí | 21. april 2012 at 15:03 | React

Koukám, že je to všude stejný, poslední dobou začínám propadat panice, že nikam nechodím a jsem furt bud doma, kde dělám něco do školy a nebo ve škole, kde mě to víceméně nebaví :/ Musíme se na něčem domluvit a někam jít, protože jinak zešílím :D
Na Code:Mode jsem taky chtěla jít, ale vzhledem k tomu, že jsem socka a nechce se mi platit vstupný, tak nikam nejdu :D

A z toho, že Michalovi věnuješ nejvíc času si nic nedělej, naopak bud ráda že s ním můžeš takhle často být. Já vidim Matyáše většinou jen o víkendu a trošku mi to začíná štvát...

5 Saline A. Saline A. | Email | Web | 22. april 2012 at 15:49 | React

[3]: My dvě jsme prostě... my dvě. :D

6 LoveShy LoveShy | Web | 21. may 2012 at 12:40 | React

Mrzí mě, že se s příchodem kluka věci změnily.. no, nečekaně. Připomínáš mi Niky, "nejlepší kamarádku", i když nevím, jestli ji ještě tak nazývat. Jste vlastně úplně stejné. Tráví veškerý čas s klukem a říká, že se jí někdo neozývá a vnucovat se ostatním nechce. Samozřejmě, ale ostatní vidí, že priorita je stejně kluk a vždycky tomu tak bude.

Jak Anička napsala "Co se týče těch vztahů... Řeknu ti to takhle - trápila ses příliš dlouho kvůli lásce, než aby ses jí teď nevěnovala a neužívala si, že konečně máš svého prince. :) Natrápila ses dost, vím, že pro tebe Míša znamená hrozně moc a je to dobře, užívej si tyhle ještě víceméně bezstarostný léta s ním, každou volnou chvilku, protože jednou přijde doba, kdy prostě na to čas třeba nebude. A řeknu ti, mně přijde hrozně krásné, že on je prostě střed tvého vesmíru, znáš mojí romantickou duši, kdybych mohla, brečela bych nad vámi štěstím a dojetím ♥ " - tak samozřejmě z části souhlasím a přeju vám to, stejně tak i Niky a všem fungujícím párům. Jsem ráda, že jsou ostatní šťastní :). Je mi jen často vyčítáno, že jsem protivná na lidi ve vztahu a že jim údajně závidím - jen nejsem takový romantik a zas tak to neprožívám, působím cynicky, možná i cynik jsem. Takže to, že se nerozplývám nad ostatníma neznamená, že jim to nepřeju. Ale jo, užívej si tohle období, je důležitý být šťastný :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama