CODE:MODE

21. april 2012 at 22:24 | Vílka :) |  Inspirace
Nevím, do jaké bych to mohla dát rubriky tak jsem si vybrala tu s názvem "Inspirace"..
Dneska jsem navštívila s kamarádnou ze střední školy CODE:MODE. Letost to bylo v Karlíně, ve starém bytě. Prý to byl protest kvůli jeho zbourání, ale nejsem si ani trochu jistá. Něco jsem o tom zaslechla, ale víte jak se tvoří fámy.. A nějak nemám moc sil hledat jestli je to pravda nebo ne :D .. Najděte to a napište mi to do komentářů.. To je váš úkol :D

Každopádně super nápad podle mého názoru. Oproti loňskému roku se ale platilo vstupné a v "pokojích" byla hlava na hlavě. Takže nevím no :D .. Ale barák perfektní. Starý, industriální, pecka.. Jen těch lidí mohlo být míň :)

Dám vám sem nějaké fotky. Dokonce jsem byla vyfocená od originalfashion, tak jsem na fotku zvědavá :D určitě se tam budu tvářit jako blbeček, jak je mým dobrým zvykem .. :D Ale hrozně mě potěšilo, že to co jsem měla na sobě bylo považováno za originální :)
Jinak oblečení bylo vesměs pěkné, doplňky zajímavé. Podle mě už se to dost opakuje :) ale jeden obchudek měl strašně krásné barvičky i střihy triček a šatů. Bohužel je to podle mého dost předražené. Ale zase je to určitě jiná kvalita. A měli nádherný kabátek. Ach. Raději jsem nekoukala na cenu .. haha :DJsem zkoušela různý režimy ve foťáku :D ..

Zas zkouška :) :D

Budova


Dole měli super lasery :D


Kája jak se tam skovává abych jí nevyfotila dole :D :D
Mě zaujalo to nebe, vypadalo to jako když tam je a najednou není, ale na fotce to tolik nevyzní :)
Taky u vás byla všera první jarní bouřka? Přáli jste si něco? :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 báři báři | Web | 21. april 2012 at 23:39 | React

Héj, fotky parádní. Ta poslední - to nebe, je fakt, že na fotce to tak nejde zachytit.. :) No, bouřka byla, ale byla jsem na slučáku a nebyla jsem dvakrát ve stavu, abych si něco přála :D :D
Tak hlavně, že sis užila den :)

2 Dee Dee | 25. april 2012 at 17:07 | React

Tyjo a co je vlastně to CODE:MODE? já vím, že si sem o tom psala už minulý rok, ale pořád nějak nevim co to je(looser :D)
jinak tu fotku chci pak vidět, podle mě máš styl originální a bylas právem odchycena a vyfocena :)
fotky sou krásný, taky bych chtěla zrcadlovku, hrozně by mě to bavilo, ale zatím na to nemám peníze :/

3 small-diary small-diary | 25. april 2012 at 17:30 | React

[2]: Code mode je vlastne takovy místo kde se sejde spousta prodejců, a návrhářů mladých českých a prezentují a zároveň prodávají svoje výtvory :) vetsinou oblečeni a doplňky ale i treba ručně dělaný plysaci a takove věci :) ale bývá to celkem předraženy :D ale daj se ty lidi najít i na netu :)
No jinak fotku tam nedali tak si to pak asi jeste rozmysleli :D anebo jsem se tvořila fakt spatne :D
Jee děkuju :) ona ma nadherny fotky i barvy a mě to bavi i kdyz s ni moc neumím stále :D .. Asi bych na ni penízky taky nedala mela jsem ji za maturitu a za narozeniny atd. Znas to .. Za Vánoce a za všecko na rok dopředu :D

4 Ellí Ellí | 26. april 2012 at 9:10 | React

Tak když na to ted koukám, tak trochu lituju že jsem nešla :D Ten strom s těma přívěskama je božííí, strašně dobrej nápad. A ta bábovka je taky dokonalá, asi bych jí musela celou sníst...:D
Nejlepší CODE:MODE mi přišel ten, jak byl na nábřeží, to bylo hrozně hezký, jak to bylo u tý Vltavy :) To by měli zopakovat! ;)

5 LoveShy LoveShy | Web | 21. may 2012 at 12:43 | React

Taky bych tam chtěla, ale tak.. trochu z ruky :D. Ale podle mě to bylo lepší vloni, jak to bylo venku, v tom bytě je to takový depresivní a málo místa, u vody se lidi scházeli a pokecali venku.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama