April 2012

Změna ke starému

29. april 2012 at 17:14 | Vílka :) |  Autorka
Změnila jsem design.
Možná že ho znáte z my-romance. Byl tam v době, kdy jsem psala Tóny srdce. :) A teď jsem ho našla, tak jsem si ho dala sem, protože se mi moc líbí :) .. Třeba ho zase změním za chvíli. :D

Ale chtěla bych se vám k něčemu přiznat.
V poslední době si pohrávám s myšlenkou začít psát knížku. Spíš si to chci nejdprve pořádně promyslet.
Vlastně za to může Michal protože mi to nějak vnukl. Ale ten nápad mám už dýl. Chtěla bych začít totiž tím, že napíšu Tóny srdce, jakoby znovu, ale samozřejmě vyměním postavy. Rozhodně to nebude o Tokio Hotel, ale možná vymyslím nějakou fiktivní kapelku :D .. Nebo něco podobného, prostě potřebuji ty zápletky :) chápete.

Nebudu ji psát uplně stejně, ale tak nějak.. obnoveně, ale jisté prvky zůstanou.
Nevm, jestli je dobré to psát sem, ale tak jsem si říkala, třeba mě to alespoň dokope k tomu, konečně začít.

Je to zatím jen myšlenka, ale už jsem si koupola blok, kam bych chtěla začít.
Tak mi držte palce :)

A co vy, jak se máte? :)

CODE:MODE

21. april 2012 at 22:24 | Vílka :) |  Inspirace
Nevím, do jaké bych to mohla dát rubriky tak jsem si vybrala tu s názvem "Inspirace"..
Dneska jsem navštívila s kamarádnou ze střední školy CODE:MODE. Letost to bylo v Karlíně, ve starém bytě. Prý to byl protest kvůli jeho zbourání, ale nejsem si ani trochu jistá. Něco jsem o tom zaslechla, ale víte jak se tvoří fámy.. A nějak nemám moc sil hledat jestli je to pravda nebo ne :D .. Najděte to a napište mi to do komentářů.. To je váš úkol :D

Každopádně super nápad podle mého názoru. Oproti loňskému roku se ale platilo vstupné a v "pokojích" byla hlava na hlavě. Takže nevím no :D .. Ale barák perfektní. Starý, industriální, pecka.. Jen těch lidí mohlo být míň :)

Dám vám sem nějaké fotky. Dokonce jsem byla vyfocená od originalfashion, tak jsem na fotku zvědavá :D určitě se tam budu tvářit jako blbeček, jak je mým dobrým zvykem .. :D Ale hrozně mě potěšilo, že to co jsem měla na sobě bylo považováno za originální :)
Jinak oblečení bylo vesměs pěkné, doplňky zajímavé. Podle mě už se to dost opakuje :) ale jeden obchudek měl strašně krásné barvičky i střihy triček a šatů. Bohužel je to podle mého dost předražené. Ale zase je to určitě jiná kvalita. A měli nádherný kabátek. Ach. Raději jsem nekoukala na cenu .. haha :D


Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

20. april 2012 at 21:58 | Vílka :) |  Víliin maličký deníček
Dobrý večer,

mám pocit, že čas utíká snad 10x rychleji než kdy dříve. Asi je to tím, že chodím do školy jen tři dny v týdnu, netuším, ale je to celkem nepříjemné zjištění.
Musím udělat nějaké seminárky, začala jsem zase cvičit a PROSTĚ TO NESTÍHÁM. Chtěla jsem začít psát povídky.. jsem na víkend doma tak snad to stihnu, i když zítra jdu na CODE:MODE, dnes jsem byla po nekonečně dlouhé době s Niky, a možná spolu pujdeme zítra i tančit, nebo na brusle. Mám její matiku v kabelce, takže se musíme vidět tak jako tak.

Byla to trochu nostalgie dneska. Bavily jsme se jako dřív a všecko. V poslední době jsem zjistila, že když se potřebuji někomu svěřit, vlastně tu nikdo není. Kromě Míši. Nějak si všichni našli své cesty, mezitím co já jsem (byla ale stále jsem) zamilovaná do Michala a věnuji mu proto nejvíc času. Vím, že jsem říkala, že to nebudu dělat a dělám to, ale je tady jiná věc. Když mi někdo napíše ať jdu ven, tak ráda jdu. Jenže mi nikdo nenapíše (Žabička, vím že to nevyšlo z mé strany :) a za to se omlouvám, ale chápeš doufám že tebe sem neřadím :)) .. No, a vím, že pokud někomu napíšu ať někam jde tak pujde, ale prostě se nechci už vnucovat. Proto mi dnešek přišel jako hrozně příjemný den. A jsem za něj fakt ráda :)

Jdu ještě napsat něco do školy. Kouknout se po brigádách, ať nesedím celé dny jako pecka doma a ať to má nějaký příjemný užitek, ale nějak nic nenacházím. V dnešní době mi přijde, že pokud nemáte známé, tak prostě brigádu neseženete. Nebo jsem prostě neschopná.

Mějte se, snad jsem vám moc nezhoršila náladu :) Já jí nemám špatnou, jen takovou přemýšlivou a víte co myslím asi.. Když přejdete do kolektivu lidí, kde nemáte nikoho, s kým byste si mohli popovídat, všechny "kamarádství" jsou podmíněny tím, že chodíte do hospody. To prostě nechci. Chybí mi, to co jsem měla v době střední školy.


Neodcházej #03

15. april 2012 at 18:02 | Vílka :) |  Neodcházej (povídka)
Osud míchá karty, my hrajeme.
Arthur Schopenhauer

  • "Je to práce, jako každá jiná!"
  • "Za dvacet!"
  • "Pár ulic odsud..."


"Co zase provedl?" dovedla jsem ji do obýváku a v rychlosti urovnávala deky a polštáře na gauči a křesílku.
"Ale znáš ho! Je v práci, dobře. Pak přijde domů, s ničím mi nepomůže, neposlouchá mě..." dál jsem ji přestala poslouchat.
"Dáš si kafe nebo čaj?" odešla jsem pomalým, odevzdaným krokem do kuchyně a přerušila tak na chvíli její lavinu povzdechů nad tím, jak hrozný život má.

Zapomněla jsem, že nějaký blog mám

14. april 2012 at 19:23 | Vílka :) |  Zamyšleníčko
Zdravím přátelé,

koukám, že naposledy jsem psala před čtrnácti dny což je celkem dlouho. U minulého článku jeden komentář (děkuji zlatí ♥) haha celkem úspěch :D .. Je vidět, že na to prostě prdím, a že nemáte čas sledovat blog, kde se nic neděje :D .. nic vám nevyčítám, asi bych se sama na sebe taky vybodla.

Začínají mi seminárky, tak jsem zase zajela domů :D na návštěvu. Mladej se musí učit, ale stejně se určitě neučí ( no třeba jo ale vzhledem k tomu, že když jsem se ho na to zeptala, přestal se mnou komunikovat, bych řekla že ano :D) ..

Přes těch 14 dní jsem nějak uplně vypustila že nějaký blog mám. ale to není nic oproti tomu, že jsem se asi po roce přihlásila na Anticipatio a DOKONCE jsem přidala nový díl povídky (Vzpomínky, kterou píšem dohromady se Saline A.) Teď mi psala, že už jí píšeme dva roky a máme dvanáct dílu .. Haha :D já jí nevěřím, ale asi to bude pravda. Ona vždycky poctivě napíše díl a já pak třeba rok nic :D .. A mohla bych napsat také jeden díl té mojí nové .. Pokusím se zítra :D

Musím napsat dva články do školy. Jeden komentář k něčemu a jeden o dětské literatuře a jak vychovává dnešní mládež.. Jsem na sebe zvědavá.. :D

Víte co, raději skončím. Tenhle článek nemá moc hlavu ani patu :D
třeba ještě něco napíšu. Dnes, zítra.. nebo za měsíc :D nebo za rok :D ..
Hihi :D

Mějte se famfárově, a nechte mi tu nějaký komentář :D
Třeba mi napište jak je to s vámi a povinnostmi.. Necháváte na poslední chvíli nebo jste pečliví? :) :D