Prom 2012

1. february 2012 at 22:15 | Vílka :) |  Víliin maličký deníček
Tákže, po necelém roce (vloni byl můj maturitní ples o něco později) jsem se vrátila na místo činu do Lucerny. A musím říct, že tam bylo oproti našemu plesu asi tak o 50% míň lidí. To asi zase ne, holčičí záchody byly stejně narvaný.. :D Né, asi mi to přišlo, protože když jste středem pozornosti je to samozřejmě něco jinýho :)
Potkala jsem nějaké ty učitele, zjistila jak se mají, profesorka na dějepis tam byla s bříškem, takže mimčo :) .. Naše bývalá třídní se vůbec nezměnila, a tak dále atakdále.. znáte to :)
Byla jsem tam hlavně s Niky a s Michalem (chudák se nudil :)), nějaké ty fotky jsou, dám vám sem jednu, která je teda i na facebooku (mám ji egoisticky jako profilovku :D) protože ty další stejně nejsou nic moc.. :D

Po plese jsme s Niky pokračovaly do Občanské plovárny na after. Bylo to tam super. Proč jsme tam neměli after i my? Ale tak, zase se to alespoň obměnilo. :) Moje loňská After byla na jednu stranu strašně super, na druhou stranu na poslední chvíli jsem byla naštvaná jako nikdy v životě. Ale byly tam holky a právě díky nim to bylo super :)
Ách ten čas tak letí :)


No, jinak od milé Markétky, chcete-li FuFu jsem se nechala takovým nepřímým způsobem ukecat ke cvičení TADY. Samozřejmě bych to nebyla já, abych to správně pochopila. Takže místo jednouho levelu jsem si dala první i druhej a zítra se nebudu hýbat. Třetí už jsem si naštěstí nedala, protože mi bylo divný, že bych měla cvičit dohromady hodinu a půl a tak jsem se podívala na internet a ouha.. :D
Nejsem si jistá, jestli budu cvičit každý den, i když bych chtěla. 30 dní není zas tak moc, ale jsou dny, kdy třeba vůbec nejsem doma, takže se k tomu prostě nedostanu. A cvičit v cizím bytě mě nedonutíte!
No, a co si budeme povídat. Pomalu nezvednu ani hrneček s pitím :D ..

Příští úterý mě čekají média a komunikace, a jen potajnu závidím lidem, kteří mají zkouškouvý za sebou.
Protože jsem si půjčila knížku Julie & Julia a už se těším, až si ji přečtu. Dneska jsem začala, a přečetla jsem jedním dechem snad dvě kapitoly, ale učení je bohužel přednější.

A včera se rozdávalo vysvědčení :) je divný, že jsem ho po 13ti letech nedostala :) ..
Mějte se krásně :) a držte mi palce, ať se můžu zítra hýbat ..
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Saline A. Saline A. | Email | Web | 1. february 2012 at 22:48 | React

Ta fotka je naprosto dokonalá a vlasy? ♥♥♥ !!
Když si vzpomenu na tvůj ples, úplně mě to nutí tetelit se radostí, protože to byl tak krásný den i přes veškeré nedokonalosti a hrboly na cestě, já jsem si ho vážně užila a vzpomínám na něj ráda a často. :) A after? :D Ještě nikdy jsem nešla spát v šest hodin ráno :D :D

Co se cvičení týče, já poslední dobou každý den jezdím no rotopédu, docela mě to baví, i když mám občas dny, kdy bych ho vyhodila oknem, ale tohle vidím poprvé a už stahuju! :D Zítra začnu ^^ Tak jsem zvědavá, co bude. ;))

2 Víla Víla | Web | 1. february 2012 at 23:13 | React

[1]: děkujuu :D Já pořád přemýšlím že jem vás tam hrozně zanedbávala :) ale tak ono to jinak prostě nešlo no :) tak  jsem moc ráda když napíšeš že i přes to všecko se ti to líbilo :) Já ty jo přemejšlim.. asi 3x v životě, ale nikdy jsem tak dlouho nepařila :D a ty řízky ne :D ..

Hlavně cvič - 1. deset dní 1. level, dalších 10 2. level.. ale první level je zabijáckej ty jo jsem myslela že chcípnu :D Vy máte doma rotoped? To ani nevím ty jo :)

3 Saline A. Saline A. | Email | Web | 2. february 2012 at 0:10 | React

[2]: Zanedbávala? Ale prosím tebe, byl to tvůj den, ne náš! ;)* Nehledě na to, že tvůj tatínek byl úžasný společník! Měli jste krásnej ples. :)) Joo ty řízky! :D :D :D

No, to jsem teď udělala a nedejchám :D Já ho dostala od ségry, protože neměli kam dát postýlku :D :D :D

4 M. M. | Web | 3. february 2012 at 18:51 | React

S tím cvičením jsi mě fakt dostala :D já už to cvičím poctivě 12 den a jsem úplně nadšená. První level mě sice nebavil, takže jsem ho po 6 dnech vyměnila za druhý level, ale jsem absolutně spokojená. Už mi zmizeli mé oplácané boky, takže se teď všem pořád chlubím :D z těch boků jsem byla fakt nešťastná a nemohla jsem se jich zbavit, takže teď jsem snad nejšťastnější člověk na světě :D
No ale ty začátky byly strašný, čtyři dny jsem se nemohla hýbat, chodila jsem jak naprcaná kachna a schody mě zabíjeli :D ale přežila jsem!! Dost mi pomohl hořčík ;)

A na té fotce jste absolutně k sežrání :) fakt nádherná fotka.
Hlavně, že sis to užila. Já třeba plesy a podobné akce vůbec nemusím. Tančit neumím :D takže možná jeden z důvodů.

5 P€ŤULK& P€ŤULK& | Web | 5. february 2012 at 17:56 | React

Krásná fotka, takové okamžiky ti už v hlavě zůstanou. Moc ti to na ni sluší a ty vlasy? Parádní. Taky mi přijde divné nedostat vysvědčení po tolika letech, ale měsíc volna mezi zimním a letním taky není k zahození. Přeji ti hodně sil na zkoušky a na to cvičení samozřejmě taky :) Jdu si dát půl hoďky na rotopedu :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama