February 2012

Neodcházej #01

18. february 2012 at 18:15 | Vílka :) |  Neodcházej (povídka)
Nejvíc nápadů mám, když se mám učit a největší nápad je nová povídka. Musela jsem ji sepsat, prostě musela. Možná se vám nebude líbit a pokud tomu tak bude, prostě v ní nebudu pokračovat.. I když mohli byste mi dát šanci ještě k druhému dílu, který bude nevím kdy .. Snad příští týden :)
Dva dny jsem teď měla nějaký chmury, nechci říkat přímo depresy, ale nevím.. A tohle mi celkem pomohlo. Nepsala jsem hrozně dlouho.
-----------------------------

Muž chce být první láskou ženy, žena poslední láskou muže.
Victor Hugo


  • "Ale prosím tě... Běž už!"
  • "Miláčku?"
  • "To nemůžu..."

Slzavé údolí

17. february 2012 at 22:45 | Vílka :) |  Víliin maličký deníček
Tákže.
Včerejšek jsem celý probrečela. Začala jsem u muže a pokračovala doma. Nevím proč, ale nějak mě to učení zmáhá. Jsem z toho vystresovaná, nikdo mi nepomůže (vím že ses nabízela Ellí, a děkuju moc.. jsi asi jediná). Doma se pomáhá jen mladším sourozencům, kvůli nim se nastuduje klidně celá matematika, čeština, angličtina, němčina, ale kvůli mě? Sama jsi zvládla maturitu? Tak zvládneš všechno.. My tomu nerozumíme přeci...
Jo a taky bys mohla skontrolovat bráchovi sloh, chceš být přeci novinářka. Nebo tak něco. Jasně..

On a bridge across the Severn on a saturday night, Susie meets the man of her dreams...

15. february 2012 at 12:17 | Vílka :) |  Víliin maličký deníček
Hej tak je o týden později a já přicházím s další špatnou zprávou. Pro mě. Dějiny 19. století jsem se taky naučila špatně nebo málo, nebo nevím prostě.. Nejsem jako ostatní, kteří se na vše vykašlali a naučili se dvě otázky a pak to udělali. Já se naučila od každé něco a zase nic.

Mrzí mě to, protože teď budu mít dvě zkoušky dva dny hned po sobě a prostě nevím, jak to udělám. Asi se taky naučím jen dvě otázky jako všichni a pak to udělám..

Ještě že mám tak skvělého muže. Já vím že to většinu asi nezajímá (a hlavně že to zní jako otřepané klišé), ale on prostě, je perfektní, víte. Takové to, že něco hledáte a ono si vás to najde samo. A je to prostě perfektní. A za čtyři dny (vlastně dnes už jen tři) to bude půl roku, co si žiju tuhle pohádku. Vím, že zanedbávám ostatní, a že jsem hlavně s ním, ale pokud někdo něco potřebuje není problém kamkoliv dojet. :)

A venku sněží. Jsem u muže. Včera jsme slavili Valentýna. Jo, taky ho nemám jako americký, vynucený svátek ráda, raději mám 1. máj :) ale víte co, bylo to hezké, udělat si hezký večer po asi tříhodinovém pláči poté co jsem neudělala ty dějiny. Navíc jsme se týden neviděli, tak jsme si chtěli odpočinout. Dát si víno ve vaně a jen tak si povídat.
I přes to, že jsem říkala, že nic nechci, dostala jsem kytici nádherných růží, a belgickou čokoládu a dva sypané čajíky :) Jahodu a Mojito :)


No, abych se zase nějak přičinila já, jdu si teď zacvičit (včera jsem vynechala, protože jsem neměla na nic chuť) a pak utíkám na nákup, a budu vyrábět domácí pizzu, tak jsem na to zvědavá. Můžete mi držet palce :)

Ještě jdu najít nějaký obrázek :D - Jo mám nový dessign, pokud jste si všimli, pozadí je tvořené písmenem S.. Jakože Small diary. Mělo tam být SD ale jakože, nemusím tam mít znak paměťové karty a navíc to samotné S vypadá líp :) Jinak za něj vděčím opět muži :D ..
Mějte se pěkně a papa (a držte mi hrozně moc palce v pondělí a úterý)

Středa

8. february 2012 at 18:04 | Vílka :) |  Víliin maličký deníček
Sice jsem chtěla psát o něčem uplně jiném, ale sakra můžete mi někdo říct, PROČ když se přihlásím na blog.cz, tak na mě vykoukne něco o Harichovi a Marině Myslivcový? EH??? (Omlouvám se těm, kteří blog nemají, že nechápou, ale jako .. fakt tyhle "hvězdičky" jdou naprosto mimo mě, tak proč mi je sem vnucují?? )

No nic,
včera jsem byla na zkoušce z Médií a komunikace. Myslela jsem si že to bude nejjednodužší zkouška, ale ejhle. Neudělala jsem jí.. A to kvuli tomu že jsem se nenaučila dvě jména, protože jsem si myslela že nebudou potřeba. Hm. Neznáš jména, nemůžeš pokračovat... Ale víte co mě mrzelo nejvíc? ZASE ta nespravedlnost. Já se to učím celý týden a nenaučím se jen něco, jiný lidi co tam byli se třeba učili den předem, a pak si akorát vytáhli dobrou otázku a udělali to.. Ach jo ..

Jinak další, poslední věc. Dneska jsem začala druhý level od Jillian a je to hrůza. Ten první už jsem uměla na zpaměť a teď jsem skočila na druhý, a ještě ke všemu mám po něm pocit, že si asi nechám amputovat ruce :D .. Utěchou mi ale je že to asi vážně pomáhá. Začíná se mi vážně líbit moje bříško :)
Už aby byl konec února už se mi nechce se jen učit :) teď se učím zase dějiny na příští uterý.. Tak uvidíme, u těch sem totiž spíš počítala že pujdu na opravku .. Ne že by mi to vadilo, klidně tam ještě jednou pujdu, ale prostě mě štve že se mi tím protáhlo "učící období" ..


Mějte se :)

Proč nemůže být bez nadpisu?

4. february 2012 at 15:16 | Vílka :)
Nebaví mě se učit! Už chci mít po zkouškách! Ach jo.. Ještě 14 dní a to doufám bez opravek :D

Asi si půjdu umejt vlasy a pojedu za milým. A tam se nic nenaučím, takže budu mít výčitky :D ..

Dám vám sem písničku.
Vlastně k ní mám hrozně rozporuplnej vztah, nejdřív se mi líbila, ale už nevím jestli se mi líbí. A hlavně nevím, jestli ten chlap je hezkej nebo ošklivej. Prostě to nedokážu posoudit ..


Tak, zase jeden bezvýznamnej článek. Jsem unavená, jen tak.. Prostě nevím proč, spala jsem 10 hodin.
Lidi by si to napsali na fejskůk, a já to píšu sem no.. Vyjde to skoro na stejno :)

A asi budu muset na ušní, to se mi fakt chce.
Lalala papa :)

To nechceš..

3. february 2012 at 21:57 | Vílka :)
Tak, dneska je to třetí den co cvičím..
Vždycky mě to krásně probere, myslím si že je to celkem dobrý na psychiku ale ..
NEMUŽU SE VUBEC HEJBAT!!

Nemůžu chodit ze schodů :D chodím jako kachna.. :D
Včera jsem si chtěla vyfoukat vlasy přes kulatek kartáč, a málem jsem u toho umřela :D

A asi budu zvracet :D
A bolí mě v krku.. ta zima je strašná!!

Markétka psala něco o Hořčíku, tak si ho pořídím, abych mohla vůbec chodit :D .. Dneska jsem si pro něj šla do DM, ale přišla jsem tam ve 20:05 a zavírali ve 20:00. KLASIKA :D

RADÍM VÁM: Pokud jste nezačali ještě cvičit s Jilian tak nezačínejte.. Já už na tu ženskou křičím a nadávám jí :D .. Doporučují dvě ženy ze tří.. (Já a Žabka :D)

Tak budu vypadat :D

Prom 2012

1. february 2012 at 22:15 | Vílka :) |  Víliin maličký deníček
Tákže, po necelém roce (vloni byl můj maturitní ples o něco později) jsem se vrátila na místo činu do Lucerny. A musím říct, že tam bylo oproti našemu plesu asi tak o 50% míň lidí. To asi zase ne, holčičí záchody byly stejně narvaný.. :D Né, asi mi to přišlo, protože když jste středem pozornosti je to samozřejmě něco jinýho :)
Potkala jsem nějaké ty učitele, zjistila jak se mají, profesorka na dějepis tam byla s bříškem, takže mimčo :) .. Naše bývalá třídní se vůbec nezměnila, a tak dále atakdále.. znáte to :)
Byla jsem tam hlavně s Niky a s Michalem (chudák se nudil :)), nějaké ty fotky jsou, dám vám sem jednu, která je teda i na facebooku (mám ji egoisticky jako profilovku :D) protože ty další stejně nejsou nic moc.. :D

Po plese jsme s Niky pokračovaly do Občanské plovárny na after. Bylo to tam super. Proč jsme tam neměli after i my? Ale tak, zase se to alespoň obměnilo. :) Moje loňská After byla na jednu stranu strašně super, na druhou stranu na poslední chvíli jsem byla naštvaná jako nikdy v životě. Ale byly tam holky a právě díky nim to bylo super :)
Ách ten čas tak letí :)


No, jinak od milé Markétky, chcete-li FuFu jsem se nechala takovým nepřímým způsobem ukecat ke cvičení TADY. Samozřejmě bych to nebyla já, abych to správně pochopila. Takže místo jednouho levelu jsem si dala první i druhej a zítra se nebudu hýbat. Třetí už jsem si naštěstí nedala, protože mi bylo divný, že bych měla cvičit dohromady hodinu a půl a tak jsem se podívala na internet a ouha.. :D
Nejsem si jistá, jestli budu cvičit každý den, i když bych chtěla. 30 dní není zas tak moc, ale jsou dny, kdy třeba vůbec nejsem doma, takže se k tomu prostě nedostanu. A cvičit v cizím bytě mě nedonutíte!
No, a co si budeme povídat. Pomalu nezvednu ani hrneček s pitím :D ..

Příští úterý mě čekají média a komunikace, a jen potajnu závidím lidem, kteří mají zkouškouvý za sebou.
Protože jsem si půjčila knížku Julie & Julia a už se těším, až si ji přečtu. Dneska jsem začala, a přečetla jsem jedním dechem snad dvě kapitoly, ale učení je bohužel přednější.

A včera se rozdávalo vysvědčení :) je divný, že jsem ho po 13ti letech nedostala :) ..
Mějte se krásně :) a držte mi palce, ať se můžu zítra hýbat ..