Zkouškovýý

15. january 2012 at 22:52 | Vílka :) |  Víliin maličký deníček
Ahoj čtenáři, :)


sice bych se měla učit angličtinu, protože v úterý píšu test a totálně nic neumím, a zároveň bych se měla učit sociologii, protože jí píšu ve čtvrtek, a jsem na stránce 40 ze 180 asi ..

Ale tak jsem si něco řekla, a dodržím to. Chci psát a mám spoustu témat, o kterých chci mluvit.
Víkend jsem strávila u táty. Bylo to super. Teda, v pátek jsem měla sraz s Niky a Barčou (bývalé spolužačky ze střední) v Jet Setu. Bylo to moc super, povídaly jsme si a smály.. Pak jsme šly s Niky tančit, no povím vám, parket jsme měli takřka celý pro sebe, sledovaly jsme jednu gogo-tanečnici a celý večer uvažovaly o tom, jestli je hezká nebo ne :D .. Byla zajímavá :D
Dala jsem si za celý večer 4 vína, a v noci mi nebylo vůbec dobře, zajímalo by mě, co to v těch klubech rozlejvaj, fakt. Nějakej krabičák asi! :X Fuj
V sobotu přijel milý, a s bráchou pomáhali tátovi se stěhováním nábytku, protože se k tátovi bude stěhovat jeho přítelkyně. Moc mu to přeju a doufám, že bude konečně šťastný.. :)

Víte, že mi blog hrozně chyběl? Jen tak se někam vypast.. I když tak přemýšlím, co mi řekl táta, když jsem si dala jeden status na facebook. Prý nemám dávat svoje emoce tolik najevo, ne na internetu. Ale myslím si, že blog není facebook, tak snad nevadí, že tady budu psát to co chci psát..

Teď jsem koukala na skupinu naší třídy na FB, a hrozně mě to naštvalo. Máme ke zkoušce na děják 30 otázek a holky (asi 10 holek, ze 60ti lidí ze třídy) se rozhodly že si to rozdělí a vypracují. No a najednou koukám, že je tam status typu: Tak co ty témata? Nechci prudit, ale mám zkoušku už 17.. Od jednoho kluka. Hrozně mě to naštvalo a šla jsem se podívat, schvláně jestli si vzal alespoň jednu z otázek na vypracování. Nevzal.
Tohle mě prostě rozčiluje, v dnešní době jedni něco dělají z dobré vůle, a že by se jim poděkovalo? NIC! Přiznávám se, že já jsem si taky žádnou otázku nevzala, ale vzala jsem si ji třeba na Sociologii nebo na Média. Vím, že nemá cenu se tím zabývat a nad takovým jednáním se vůbec pozastavovat, ale... A kdyby tam bylo alespoň nějaké DĚKUJI! Copak to lidi v dnešní době neumí? Asi ne!
Edit 16. 1.; 11:27 - Ten spolužák něco vypracoval, veřejně se mu tímto omlouvám, bohužel to nemění nic na tom, že víc jak polovina třídy neudělala nic ..

No, dála. Koupila jsem si časopis Apetit, protože mě tam zaujal recept na polévku, kterou jsem hned musela uvařit. :D .. Dále mě ale v časopisu zaujal vložený letáček od Lékaři bez hranic. Nahoře je text o pomoci dětem z chudých zemí a dole je složenka. Rozhodla jsem se, že tenhle měsíc si dám nějaké peníze stranou, a pošlu tu složenku.
Každý o tomto problému ví, ale co já vím, nikdo pro to moc nedělá. Jak se říká, pokud chceš něco změnit, začni u sebe. Nebudu posílat nějaké veliké částky, protože to si nemůžu dovolit, ale chtěla bych přispět alespoň na Očkování proti spalničkám (pro 55 dětí). Nevím, jestli ty peníze dojdou tam, kam mají, ale doufám že ano.


To je asi tak vše, co jsem chtěla napsat.
Tak se mějte :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ellí <3 Ellí <3 | 16. january 2012 at 8:22 | React

Jééé moje vííla má novej blog <3 :D

Hej jinak s tim vínem...mě jak bylo blbě, tak to bylo z vína, co je z Itálie asi za 25 euro a je to v jedné italské oblasti jedno z nejlepších vín :D

Jinak jsem ráááda, že jsi zase na blogu, blogspot mi k tobě nějak neseděl :)

2 Víla Víla | Web | 16. january 2012 at 11:20 | React

Jéé :D založ si taky, budeme SB a budeme obě pořád jen psát .. (jinak - začalo mi zkouškový, tak začínám uklízet pokoj :D :D )

Tak mě bylo blbě po nějakym naředěnym, hnusnym co mi nalili v Phenomenu, ze skleněný dózy na vodu :D

3 báři báři | Web | 16. january 2012 at 12:28 | React

Jo holka, s těma zkouškama je to v trapu, už aby to bylo za mnou. Ale já nejsem schopná u toho zůstat a učit se to celý den, to je to nejhorší.. :D

A ty vína, proto vždycky piju pivo nebo něco jiného, jenom ne víno. Protože nikdy nevíš, co ti nalévají, když si objednáš jenom decku a nepřinesou ti celou láhev.. :D Na to si dej pozor, aby tě ještě nezfetovali! :D

4 Skodulka Skodulka | Web | 20. january 2012 at 13:09 | React

No víš co se říká: pro dobrotu, na žebrotu.. Nemůžeš počítat s tím, že ti v dnešní době někdo za něco poděkuje... :-/ Moc dobře to znám a pěkně mě to štve, ale asi je to dobou, lidi si neuvědomují, že pro ně někdo něco dělá.. :(
A to si piš, že Ti v barech nalejvají to nejlevnější krabicové víno.. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama